Kava ir mes

Mes – Coffee Address – esame kavos įmonė, kurios misija – paprasta ir aiški: pasiūlyti jums tokį kavos puodelį biure ar išsinešti, kokį patys norėtume gerti.

Kava atlieka be galo svarbų vaidmenį žmonių gyvenime. Tad, mūsų nuomone, jos negalima laikyti tiesiog dar vienu biuro reikmeniu ar paskubomis išgeriamu gėrimu. Yra daugybė būdų, kaip sugadinti kavą, todėl mes atidžiai rūpinamės visa kavos kelione – nuo pupelės iki pat jūsų puodelio.

Įmonė

Apie Coffee Address

Čia, „Coffee Address“, mes nuolatos ieškome būdų, kad kava, skirta biurui ir išsinešti, atitiktų XXI amžiaus poreikius. Tai gali būti nauji mokėjimo būdai, asmeniniai pasiūlymai arba rankomis surinktos kavos rūšys iš viso pasaulio, pasislėpusios po mūsų premium prekės ženklu „Atlas“. Ir dar daugybė kitų dalykų.

Operations

Esame didžiausia kavos įmonė Baltijos šalyse, kurios pagrindinė veiklos sritis – biurams ir išsinešti skirta kava. Dirbame nuo 1993-iųjų ir per dieną paruošiame daugiau kaip 150 000 puodelių kavos. Savo veiklą vykdome B2B (verslas verslui) principu, o mūsų sėkmės paslaptis – nepriekaištingas klientų aptarnavimas bei didelė komanda, kuri žino kiekvieno mūsų kliento vardą.

27 mln. Eur

2019 apyvarta

~220

Darbuotojai

10 mln. Eur

Investicijos per pastaruosius 5 metus

150 000+

Kavos puodelių per dieną

Mūsų kava

Mūsų kava

Mes kruopščiai atrenkame puikaus skonio kavos rūšis iš viso pasaulio.

Produktų asortimentas

Produktų 

asortimentas

Be kavos aparatų ir kavos, taip pat tiekiame ir įvairių rūšių produktus: cukrų, arbatą, nedidelius užkandžius ir dar daugybę kitų dalykų!

Asmeniniai prekių ženklai

Privatūs 

prekių ženklai

Jūsų individualiems poreikiams siūlome asmeninius prekių ženklus: pradedant jūsų pageidavimu sudarytais kavos mišiniais ir baigiant pagal užsakymą pagamintomis pakuotėmis su jūsų įmonės logotipu.

Ieškote puikios darbo vietos?